fbpx

תקנון אתר

כללי:

אתר האינטרנט www.dr-daniels.com  להלן:  "האתר"."החברה"."הבעלים". "ד"ר דניאל מדיקל אסתטיקס"."ד"ר דניאל". מברך את הגולשות ואת הגולשים בו.להלן: "המשתמש". "הלקוח". "הגולש".

השימוש באתר זה והגלישה בו מהווה הסכמה לתנאי השימוש המצויינים בו שנקבעו ע"י "ד"ר דניאל מדיקל אסתטיקס"

ח.פ. 514015940.

תנאי השמוש מנוסחים בלשון זכר אולם הם מיועדים לגברים ולנשים כאחד.

אנא קרא את התנאים המפורטים בטרם תבצע כל פעולה באתר. 

תקנון זה מהווה הסכם משפטי מחייב וכל המבצע פעולת גלישה ו/או רכישת מוצרים המוצעים באתר, נותן בזאת את הסכמתו לתנאי השימוש באתר ולתכנים הכלולים בו.

האתר ו/או מטעמו שומרים על זכותם לשנות ולעדכן את התכנים, המלל, התמונות, תנאי החברות במועדון הלקוחות, את מחירי המוצרים ו/או השרותים המתפרסמים בו וכל דבר אחר. הנוסח העדכני של התקנון כפי שמופיע באתר, הוא שיחייב את האתר ואת המשתמש בו.

הוראות התקנון הן שתגברנה במקרה של אי התאמה או סתירה בין פרסומים אחרים לבין אתר זה.

האתר שומר לעצמו את הזכות לשינוי התקנון ע"פ שיקול דעתו הבלעדי.

מיקום השיפוט לבירור מחלוקות וסכסוכים הוא בית המשפט המוסמך בתל-אביב ובהתאם  לחוקי מדינת ישראל.

קניון רוחני:

השם:  "ד"ר דניאל מדיקל אסתטיקס" . "DR DANIEL NEDICAL AESTHETICS   ו/או " ד"ר דניאל אסתטיקה רפואית" בין אם נרשמו ובין אם לא נרשמו מהווים הם רכושו הבלעדי של ד"ר דניאל גואל ח.פ. 514015940.

כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות סימני המסחר, לוגו, זכויות היוצרים, טקסט, תכנים, מלל, צילומים, תמונות, וידאו,

גרפיקה, עיצובו הגרפי של האתר, כמו גם עיצובו המסחרי של המוצר, כמו גם עיצוב האריזה של המוצר, פטנטים. " קוסמטיקה טבעית לאישה golden line   כמו " קוסמטיקה טבעית לגבר silver line כל הזכויות שמורות לד"ר דניאל גואל, הבעלים של האתר ואין לעשות שימוש בסמלי המסחר או בנתונים המתפרסמים בו ללא קבלת הסכם בכתב ומראש.

אין להעתיק או להשתמש בכל דרך שהיא בתכנים מתוך האתר.

המוצר:

מוצרי הטיפוח המוצעים באתר, הינם מוצרים באיכות גבוהה המכילים כ-100% רכיבים טבעיים, ברישיון של משרד הבריאות.

המוצרים פותחו במיוחד ובאופן בלעדי עבור ד"ר דניאל ע"י חברת "דיאנה קוסמטיקס", ללא רכיבים כימיים כלשהם ותחת תנאי ייצור נאותים, G.M.P, המוצרים לא נוסו על בעלי חיים.

המוצרים, הצבע, המוצגים באתר הינם להמחשה בלבד. טל"ח.

סה"כ כמות הרכיבים הטבעיים הנמצאים בסה"כ המוצרים של ד"ר דניאל המוצעים באתר, הינם  כ-69 במספר ומרביתם בעלי תכונות היפו אלרגניות. למרות האמור, אפשרי והמשתמש אלרגי או ייפתח רגישות לאחד מהרכיבים במוצר .זה המקום לציין  שצריכת המוצרים הינה על אחריותו המלאה של המשתמש במוצר. בעלי האתר, האתר, ו/או מי מבאי כוחו לא ישאו באחריות בגין כל נזק ישיר או עקיף, מקרי או תוצאתי ו/או כל נזק אחר.

– יש לשמור את המוצר בתנאים נאותים  ללא חשיפה לשמש ולחום.  

– יש להתשמש במוצר רק למטרה לשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש.

– אין לבלוע.

– יש להמנע ממגע בעיניים.

– יש להרחיק מילדים.

הצהרת פרטיות:

האתר מתחייב לשמור על סודיות הפרטים של המשתמשים באתר. 

כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן בתקן אבטחה מחמיר ביותר   .Pci Dss Level -1 של חברת טרנזילה.

עם זאת האתר  ו/או מי בעליו לא ישא באחריות כלשהי באם מידע זה יאובד או אם ייעשה בו שימוש לא מורשה בשל מקרים שאינם בשליטת האתר ו/או הנובעים מכח עליון. האתר ובעליו  נוקטים באמצעי זהירות מקובלים לשמירה על סודיות המידע.

למשתמש נשמרת הזכות לבקש בכל עת להוציאו ממאגר המידע של האתר.מחיקת המשתמש מאתר החברה איננה כוללת מחיקת הנתונים אודות פעולות רכישה שבוצעו ע"י המשתמש ו/או ע"י מי מבאי כוחו.

האתר ובעליו  שומרים על הזכות להעביר את פרטי המשתמש באתר לצד שלישי במקרה של הפרת ההסכם ע"י המשתמש.

לאתר נשמרת הזכות  להמשיך ולשמור על כל מידע אישי של המשתמש ועל רכישותיו, כדי להציע  למשתתף מוצרים המשווקים ואשר ישווקו בעתיד ע"י האתר ו/או מי מטעמו, כמו גם לשלוח מידע פירסומי, מסרון, מידע מקוון, עלונים בדואר וכיוצא בזה, בדבר שירותיו ותכניו של האתר. אלא אם  המשתמש מסר בכתב או באמצעות מסרון או במייל את התנגדותו.

החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע גלישה באתר ממשתמש כלשהו אם באמצעות פניה ישירה ,הודעה,או אמצעי אלקטרוני וזאת ללא צורך במתן הוכחות או הסברים כלשהם.

רכישה באתר

כל המחזיק בכרטיס אשראי בר תוקף והינו מעל גיל 18 רשאי לבצע פעולת קניה / רכישה באתר.

הרוכש מצהיר בזאת כי הוא מכיר את תנאי השמוש באתר ומודע לחוקי כרטיסי האשראי ל"רכישה טלפונית" ו/או "עיסקה אינטרנטית". הרכישה האינטרנטית כפופה להימצאותו של המוצר ברשימת המלאי הקיים. הפריטים המוצעים למכירה באתר מלווים בתמונות אשר נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו של המוצר כולל מע"מ אלא אם  צויין אחרת. המחירים אינם כוללים משלוח. 

ד"ר דניאל מדיקל אסתטיקס אינו מתחייב על זמן הגעת המשלוח ליעד הנדרש מרגע ביצוע ההזמנה, אך מתחייב לעשות את כל הנדרש לטפל בעיכוב המשלוח באם יהיה כזה.

משלוחים ישולמו לפי סך ההזמנה הכולל ובהתאם לצורת השילוח המתבקשת. עלויות המשלוחים הינה בהתאם למדיניות  המשלוחים המעודכנת באתר.

משלוח המוצרים יבוצע עד 3 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה ורק לאחר קבלת האישור מחברת האשראי על ביצוע התשלום בפועל ולאחר שיבדק כי המוצר נימצא במלאי . כאשר יום עבודה כולל את הימים א –ה  לא כולל חגים ומועדים ולא כולל שביתות במשק אם יהיו כאלה.

 המוצרים אמורים להגיע ללקוח בד"כ תוך  7 ימי עסקים במשלוח חבילות רגיל, בתלות בגורם המשלח. למרות האמור לעיל הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה  בדואר ישראל. המוכר יצא ידי חובתו ככל שיוכיח כי שלח את המוצר תוך זמן סביר מרגע שבוצעה ההזמנה. לקוח שקיבל הודעה מדואר ישראל בדבר משלוח דואר ולא אסף את הדואר מוותר על כל טענה בדבר איתור המשלוח.

המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסויים  במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר, במקרה כזה יקבל הלקוח הודעה על בטול העסקה תוך 24 שעות מקליטת החיוב.

מדיניות משלוחים

המחירים תקפים למשלוחים בתוך הארץ באמצעות  דואר ישראל. משלוחים לחו"ל הינם בכפוף לעלויות המשלוח בדואר ישראל או שירות  EMS/ UPS או כל חברת שילוח אחרת, בהתאם ליעד המשלוח ובהתיחס לגודל החבילה ומשקלה. 

התשלום עבור המשלוחים יתווסף לתשלום עבור המוצרים ויגבה באמצעות כרטיס האשראי. העלויות  עבור המשלוחים באמצעות דואר ישראל יעודכנו באתר החברה כנדרש. 

מדיניות  החזרות

ללקוח קיימת הזכות לבטל ההזמנה תוך 14 יום מהגעת המשלוח בתנאי שהאריזה סגורה הרמטית, טרם נפתחה באותו מצב כפי שנשלחה ובתנאי שלא נעשה שמוש במוצר ו/ או  היה והלקוח ביטל עסקה שבוצעה והמוצר כבר יצא את החברה, עדיין תהיה חובה על הלקוח לשלוח את המוצר לכתובת החברה בתאום טלפוני /דוא"ל עם שרות לקוחות ולשאת בעלות המשלוח החוזר. עלויות המשלוח מהמוכר לקונה אינן ניתנות להחזרה וזיכוי הלקוח יתבצע לאחר קבלת המוצר המוחזר לחברה ובהצגת קבלה או הוכחת רכישה.דמי ביטול בכל  מקרה הינם 50 שקלים שיקוזזו בעת ביצוע הזיכוי ולאחר קבלת המוצר בחברה.

הזיכוי יהיה באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח.

דילוג לתוכן